16 Ağustos 2009 Pazar

Faaliyet


Şu an 178 ayrı milletten Brightlar bulunmaktadır. Bu site topluluktaki aktivistlerin arasında İnternet üzerinden haberleşmeler ve düzenlenecek eylemler için bir merkez görevi görmektedir. Brightlar isterlerse belirli projelerde uzmanlaşabilir, yerel faaliyetlerde topluluklarla iş birliğine girebilir, veya genel mücadeleye maddi olarak bir yardımda bulunabilirler. Doğalcı bir görüşe sahip olduklarından açıkça bahsedebilecek durumda oldukları için kolayca tecrübelerini paylaşabilecekleri veya toplumsal meselelerde ciddi tahlillerde bulunacakları tartışma forumu topluluklar arasındaki iletişimi kolaylaştıracaktır. The-Brights.Net bu vesile ile sayesinde ilgili katılımcıların bireysel eylemlerini toplumsal amaçlarla tutarlılık içinde sürdürebilecekleri "Aydınlanma Fırsatları" nı sunar. Ayrıca, organizasyon, örneğin farklı şekilde öğrenme konusunda yalnız kalan Brightlara diğer Bright topluluklarının yakınında olabilecekleri bir yerel gurup oluşumu için, kaynaklar izin verdiği kadarıyla, bir yöntem önererek yardım etmeye çalışacaktır. Doğalcı bakış açısına sahip insanların sosyal ve politik etkilerini artırmak için diğer çeşitli gruplarla ulusal veya uluslararası düzeyde iş birliğinde de bulunacaktır.

Bright Olarak Kaydolmak

Bu, dünya görüşünün dağaüstü ve mistik tanrılardan, güçlerden ve varlıklardan arınmış olduğunu düşünen herkesin kolayca atabileceği bir adımdır. Tanıma uyuyorsanız kaydolun ve böylece Brightların büyüyen topluluğuna bir kişi daha kazandırın.

Aktiviteler

The-Brights.net gerek bireysel, gerekse diğer Brightlarla iş birliği içinde olarak genel mücadelede yer alabileceğiniz çeşitli yolları size sunmaktadır.

Brightların Desteklenmesi

The-Brights.net organizasyonu sürekliliğini katılımcılardan sağlamaktadır ve ana sayfadaki amaçlar doğrultusunda uğraşmaktadır. Kaynakların izin verdiği sürece ileriye yönelecektir, bu yüzden eğer vizyonu destekliyorsanız, lütfen elinizden geldiği kadarıyla hareketin ilerleyebilmesi için yardımda bulununuz.

0 yorum until now.

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.