16 Ağustos 2009 Pazar

Hareket

Dünya görüşü doğaüstü veya mistik güçlerden ve varlıklardan arınmış olan herkes katılımcı olarak kaydolabilir. Her bir kayıt sayesinde Bright topluluğu, genel görüşü destekleyen bir kişi daha kazanmaktadır. Bu katılımcılar İnternet merkezi (The-Brights.Net, kâr amacı gütmeyen bir eğitim organizasyonudur) aracılığıyla güncel kalmak için devam eden aktivitelerle ilgili haberler alabilir. Kişiler yapılan mücadelelerde bireysel veya grup faaliyetleri olmak üzere istedikleri ölçüde bir katkıda bulunabilir. Ne kadar insan mücadeleyi destekler ve ona katılırsa, dünya görüşü doğalcı olan insanlar adına o kadar daha fazla iş yapılır.

Özet

Kolektif olarak önemli sosyal ve politik faaliyetleri başlatma ve devam ettirme amacı olan büyük bir topluluk oluşturma fikri ilginizi çektiyse, siteyi tamamen incelemenizi öneririz. Bu açıklayıcı özet başlamanız için size yardımcı olabilir.

Harekete Geçiş

Brightların mücadelesindeki ilk hareket, doğalcı dünya görüşüne sahip insanların marjinal görülen durumuna işaret etmektir. Eğer uzun zaman içerisinde başarılı olabilirsek, daha sonra politikacılar, medya, toplumsal reformcular, arkadaşlar ve aileler, tanıdıklar ve işverenler mecburen sayıları fazla olan ve çok çeşit içeren birghtları kabul edip onlara katılacaklardır.

Bright Bültenleri

Bright Bültenleri, kayıtlı Brightlara her ay e-posta ile yollanır. Brightları güncel aktivitelerden haberdar eder ve katılım için fırsatlar sunar.
Nasıl "bright" olunur?
Eğer (tanım olarak) bir brightsanız, neden duruşunuzu gösterip (bireysel olarak da) Bright olmayasınız? Brightların tarafında duran (veya basitçe “doğalcı bir dünya görüşü olan”) bir kişi olarak, aslında Bright fikrini tüm halka yayabilirsiniz—elverişli bir zamanda

Doğalcı Dünya Görüşünüzü Dile Getirmek

Bright ismini kendinizi tanımlamak için kullansanız da kullanmasanız da, doğaüstücülükten arınmış duruşunuz sayesinde açık görüşlü ve olumlu olarak, ayrıca dünya görüşünüzü hareketin amaçları ve prensipleri ile uyum içinde tutarak faaliyetlerde yardımda bulunabilirsiniz.

Bright Ürünleri

Zevkinize göre almak isteyebileceğiniz veya dünyaya Bright olduğunuzu göstermek için kullanabileceğiniz bu eşyalara (bardaklar, mousepadler, tişörtler, ve daha fazlası) bir göz atın.

Brightlara "Tool Box"

“Tool Box” Brightlara dünya görüşleri doğalcı olan kişilerin, doğaüstü inançların egemen olduğu bir muhitte, diğer insanlarla en iyi şekilde nasıl etkileşimde bulunabilecekleri konusundaki fikirlerden faydalanabilmeleri için fırsatlar sunuyor.
Logolar, İkonlar & Reklam Afişleri
Burada The-Brights.net 'i duyurmanıza yardım edebilecek çeşitli araçlardan: siteleriniz için reklam afişleri, Bright cüzdan kartları, el ilanları, ve profesyonel düzeyde, camera-ready logo arta ulaşabilirsiniz.
Bunların Dışında...
Bright Topluluğu
Forumlar, yerel topluluklar, toplantılar ve daha fazlası.

0 yorum until now.

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.